úterý 22. května 2007

Před blogísky není úniku!

Drazí, přátelé, fanoušci českého anime fansubu, kamarádi. Přišla chvíle, která byla neodvratná a kterou jsme, ač jste si toho možná nevšimli, avizovali předem. ToTan si založil vlastní blog.

Je to již pět let, kdy je tu ToTan s vámi, tak jsme se rozhodli, že si nadělíme dárek, protože jediný dárek od vás je reptání, že nevydáváme dost rychle. Nadělili jsme si Blogísek! Před blogísky není totiž úniku. Ano, ti z vás, kteří pozorně sledovali (a doufám, že vás až tak moc nebylo, protože dopad na lidské zdraví by byl drastický) Skoliczqku pro bloggerky, ti zajisté poznali citát jedné z postav. Varovali jsme vás.

Nutno poznamenat, že ToTaní blog bude v něčem unikátní. Proto má ostatně jako nadpis Blog Upside Down, tedy blog postavený na hlavu. Budeme unikátní ve dvou směrech. Jednak se budeme snažit psát česky, což je u blogů spíše raritní záležitost, a za druhé si v něm nebudeme vylévat svá srdíčka s příběhy z našeho každodenního života. Jsme ToTan - nudní, zapšklí patroni. Ne nadšené třináctky prožívající každý den novou lásku a vymýšlející každou hodinu nové slovo tak, aby znělo co nejméně česky.

A mimochodem, nenutíme vás psát komentáře, nehoníme žádné body. Nicméně nebojte, komentáře číst budeme, feedback považujeme za užitečný. Také je zcela zbytečné po nás žádat další příspěvky, až budou, tak budou. Zapomněl jsem na něco? Ach, ano.

Vítejte na našem blogu.

2 komentáře:

  1. se budeme snažit psát česky
    feedback považujeme za užitečný
    Jojo, cestina ftw!

    OdpovědětVymazat
  2. Zdravím ... musím říct že Totan je fakt unikátní se svýma titulkama. Měl bych malej problém ohledně www.totan.manga.cz jelikož sem se na něj jednou dostal a započal stahovat blood+ ale nyní mě to nevyhledá zmiňovanou stránku . Tak sem se chtěl poptat jestli je chyba u mně a nebo jestli neprovádíte nějakou změnu vy ... předem díky za odpověď...

    OdpovědětVymazat