pátek 25. května 2007

Na čem bude ToTan dělat

Plán na nejbližší měsíce je víceméně jasný. Dodělat to, co máme rozděláno delší dobu.Konečně uzavřeme Monster – přeloženo již je vše, takže by to nemuselo trvat věčnost. Ti z vás, kteří se nechali odradit počtem dílů a zdánlivou neakčností by možná ještě měli zvážit, zda to přeci jen nechtějí zkusit. Monster je jeden z nejlepších dramatických seriálů vůbec a i jeho zakončení je velmi slušné.

Další věcí, která se bude dodělávat, bude Chevalier. Deset dílů již je hotových, seriál jich má 24 a vyšel již celý. Mimochodem konec je prý také "docela slušný mazec", takže se máte na co těšit.

Vydáme všechny filmy a OVA, které jsme udělali pro Animefest 2007, konkrétně Phantom the Animation, Solid State Society, Kite, UFO.

Teď konečně k tomu, co bychom rádi dále do budoucna. Seirei no Moribito je jednoznačnou volbou. Na druhou stranu Claymore, z něhož jsme udělali čtyři díly na Animefest 2007, nejspíš dál dělat nebudeme. U seriálu The Skull Man čekáme na další díly, jak to bude vypadat.

17 komentářů:

 1. Netvrdil bych, ze je monster neakcni. Proti neon genessis evangelionu mi prijde akcnejsi. Mozna je to spis tim, ze jo hodne originalni a ja navic nic podobnyho este nevidel.

  OdpovědětVymazat
 2. A nemáte v plánu přeložit Utawarerumono ?

  OdpovědětVymazat
 3. Na utaware se pracuje - první DVD je na tackeru už od vánoc, druhé snad v půli července.

  OdpovědětVymazat
 4. Ja chci Claymore místo tý ušatý trapárny Utawatamoron. Proč jste Claymore vzdali? To spíš stopněte ty teplý bráchy z NHGenesis.

  OdpovědětVymazat
 5. Chci se zeptat, kdy hodláte vypustit na tracker věci z Animefestu?

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Claymore - to jsme v podstatě ani nezačali, jen jsme přeložili pár dílů na AF. Já třeba jsem další díly ani neviděl, dál si čtu mangu :)

  Věci z AF vydáme, až budou připravené

  OdpovědětVymazat
 8. To Christof: Ale vy tam máte tučnýmy písmenky "dělat nebudeme". Tím asi něco myslíte a je to škoda. Nechce se vám do komerčních projektů? Pamatuju si jak ste zavrhli skvělé Death Note.

  OdpovědětVymazat
 9. Jo, tím myslíme, že to dělat nebudeme. A o Death Note jsme nikdy ani neuvažovali.

  OdpovědětVymazat
 10. Mezi anime, které jste vydali máte i první čtyři díly Scrapped Princess, ale na trackeru nejsou. Mohl by mi někdo poradit, odkud je stáhnu.
  Díky Cirdan.

  OdpovědětVymazat
 11. titulky na Scrapped Princess jsou na http://titulky.totan.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. O titulkách vím, ale nemám video, na které by mi seděli. Myslel jsem videa s cz softsubem, jak tam jsou psané. To mi připomíná, že na trackeru jsou jen poslední dva díly Hellsingu, ale udělali jste přitom všech třináct dílů, k těm se také nikdo nedostane.
  Cirdan

  OdpovědětVymazat
 13. 1) death note - nikdy jsme o překladu neuvažovali, jako enkody to měl v plánu člověk jménem marcusss. DN jsem já osobně dropl po cca deseti dílech a podle komentářů ostatních co koukat vydrželi, jsem dobře udělal.

  2) Utawarerumono překládám sám a to zejména proto, že se mi líbí styly řeči jakou postavy mluví, nemá to moc společného s tím, že by práce na tomto projektu odčerpávala zdroje jinde.


  3) claymore - pravda, mělo by to ohromnou stahovanost, ale nejsou lidi - našim korektorům se do toho nechce a já se jim nedivím - mangu mám moc rád, ale anime je takové... příliš statické a navíc v něm příliš vynikají hlouposti, které v manze člověk přejde bez povšimnutí. Z tohoto důvodu se tuším ani christofovi nechce do překladu.

  4) O umístění ScP na tracker můžeme pouvažovat, pokud ta videa ještě někdo z nás najde. Hellsing bylo v plánu umístit na TTBT poté, co projde novou korekturou, ale nikdy k tomu nedošlo - vlastně ani nevím, proč tam ty poslední dva díly zůstaly.

  OdpovědětVymazat
 14. TO Hintzu: Wow.. Děkuji za vyčerpávající popis situace. Teď již to chápu. Máte radši originální projekty bez běžného klišé. A co takhle Mushishi?

  OdpovědětVymazat
 15. Přesně tak, máme raději originální věci bez zbytečných klišé a proto jsme dělali Blood+ ;)))

  Každopádně Mushishi jsem ani neviděl a momentálně máme víc práce než lidí, takže to nevidím reálně.

  OdpovědětVymazat
 16. hmm dufam ze sa dokonci aj night head genesis
  vyzeralo to podla tych par casti slubne

  OdpovědětVymazat
 17. Vote for Claymore...

  OdpovědětVymazat