pondělí 12. listopadu 2007

Pushing Daisies, něco neobvyklého

Pátráte v paměti, co je to za anime jménem Pushing Daisies? Pátráte marně, je to hraný seriál a dokonce ani není japonský. Proto neobvyklé. A ne zrovna obvyklý je i samotný seriál.
Koho zajímají podrobnosti, klikne na "Zbytek". Kdo chce rovnou titulky na první díl, přejde na titulky.totan.cz.

Seriál dostal do života nálepku "forensic fairy-tale", tedy "forenzní pohádka". Dočkáte se detektivního vyšetřování, pohádkově poetické atmosféry, špetky romantiky, dojde i na strašení a hlavně spousty koláčů.
Autorem seriálu je Bryan Fuller, který stojí za seriály Dead Like Me a Wonderfalls. Znát byste mohli i jméno spoluproducenta a režiséra prvních dvou epizod - Barry Sonnenfeld režíroval např. oba filmy o Addamsovic rodině.
A o čem vlastně seriál vypráví? O obyčejném pekaři s neobyčejným talentem. Dokáže pouhým dotykem oživit cokoliv mrtvého. Jenže nic není tak jednoduché, takže druhý dotyk oživeného zabije nevratně navždy. Když to zjistí jistý soukromý detektiv, neváhá pekaře využít. Vždyť jak nejsnáze odhalit vraha? Zeptáte se oběti, kdo ji zabil.
Všechno by bylo fajn, kdyby všechno neobrátila naruby pekařova dětská láska, děvče jménem Chuck. Ta má smůlu, že byla zavražděna. Na druhou stranu má štěstí, že ji pekař oživil. Jenže má smůlu, že se ho už nikdy nesmí dotknout.
Pushing Daisies

Vydávat budeme externí titulky a najdete je na titulky.totan.cz.

P.S.: Mezitím pilně pracujeme na vydání Seirei no Moribito, Solid State Society a Byousoku 5 centimeter.

3 komentáře:

  1. a už jsou na webu i titulky k druhému dílu

    OdpovědětVymazat
  2. ahoj nevim,kde se mam zeptat tak to napisu sem. Stahnul jsem si blood+ 1-13 dílů a kdyz jsem si chtel stahnout dalsi dily tak uz tam nebyly. Je možnost nekde si ty dily stahnout?

    OdpovědětVymazat
  3. Blood+ jsem dali z trackeru pryč, protože se vysílá na Animaxu. Ale přijď na IRC #anime.cz@IRCNet

    OdpovědětVymazat