pátek 25. dubna 2008

Workshop Animefest 2008 - konečná podoba

Jak se nám vyrýsoval program na Animefest, tak už mám k dispozici konkrétní detaily. Workshop bude v odděleném přísálí v Bakalovi. Bude od 15:30, hned po soutěži Sedm samurajů, která začíná v 14:30 v sále BB. Měli bychom tam mít klidný prostor pro diskusi, projekci slajdů a kreslení na tabuli.
Co se ostatního programu týče, workshop by se měl krýt s Tokyo Marble Chocolate, Gundam 00 a Cosplay soutěží. Myslím, že pro drtivou většinu zájemců o workshop je to akceptovatelná ztráta.
Workshop bude rozšířen ještě o sekci AMV, kde bych se přednostně zabýval time managementem, neboť z vlastní zkušenosti vím, že nedostatek času je věc, na kterou si tvůrci nejvíce stěžují. Dalším tématem na AMV by mohla být organizace AMV týmů (jak je známe ze zahraničí, respektive český zástupce Nantoka).
Účastníky bych poprosil, aby se dostavili na čas a přinesli si sebou tužky, BeeBoo má pro vás připraven test, který by vám mohl odhalit, jaký je váš přínos týmu a kde jsou vaše silné stránky. Výsledky i s vysvětlením budou přímo na místě.

Žádné komentáře:

Okomentovat