úterý 17. června 2008

GitS SAC: Solid State Society

I love mankind; it's people I can't stand. - Charles M. Schulz

Po Irijině létu plníme další rest z loňského Animefestu. Ano, konečně vydáváme poslední díl trilogie Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - film Solid State Society. A za dlouhé čekání přidáváme ještě bonusový filmeček.

Od případu Jedenácti jednotlivců uplynuly dva roky. Motoko Kusanagi opustila Sekci 9. Dokáží ostatní sami vyřešit případ záhadných sebevražd? Jak s teroristy souvisí únosy dětí? Je Majorka záhadným hackerem, který útočí přímo na Sekci 9? Podaří se vůbec rozplést nitky dokonale naplánovaného spiknutí?

To vše se dozvíte v naprosto novém filmu ze světa seriálu Stand Alone Complex. Scénáře a režie se ujal již ostřílený Kamiyama Kenji, se studiem Production I.G spolupracoval i autor mangy Shirow Masamune.

Stahovat můžete jako obvykle z IRC nebo přes BitTorrent.

3 komentáře:

  1. Ahoj, potřeboval bych radu - občas se mi stává že u filmů v mkv formátu se mi nezobrazí titulky, a nebo se zobrazí tak na 0.5 s, je chyba u mě, nebo je to prostě tak. Můžete mi prosím poradit.

    OdpovědětVymazat
  2. Už sem na to (konečně) přišel

    OdpovědětVymazat
  3. Super. Takzes na to prisel, ale o reseni se nepodelis. A koho to jako zajima, zes na to prisel, kdyz z toho nikdo jinej nic nema!?

    OdpovědětVymazat