pondělí 3. října 2011

Blood-C je kompletní

Úspěšně jsme dokončili i druhý z našich letních projektů. Kompletní seriál Blood-C najdete na obvyklých místech. A pokud by vás něco ponoukalo skončit se sledováním, vydržte to do konce, poslední dva tři díly přidávají hodnocení :)

10 komentářů:

 1. Dobrá práce :). Slyšel jsem, že TVRipy jsou cenzurované, vydáte tedy časem i DVD/BD enkódy?

  OdpovědětVymazat
 2. jsou cenzurované až nechutně, možná DVD vydáme, záleží podle času

  OdpovědětVymazat
 3. To bylo docela divný, ten střed a konec. Sice není špatné, ale dle mne na Blood+ to nemá.

  OdpovědětVymazat
 4. já doufám, že ten film příští rok bude navazovat a bude to čirá akce a vyvražďovačka :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím, není to k tomuto seriálu, ale chci se zeptat, jestli někdo nemáte soundtrack k anime Seirei no moribito??? Díky moc, na uloztu.cz jsou dva rar soubory, ale první je zaheslovaný :-/ Kdyby jste to někdo měli, tak to prosím někam nauploadujte, díky moc!

  OdpovědětVymazat
 6. http://www.tenshi.spb.ru/anime-ost/Seirei_no_Moribito/

  OdpovědětVymazat
 7. Díky moc za enkódy.

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím. Je to sice OT, ale už nevím kam se obrátit. Ať dělám co dělám, nedaří se mně sehnat sérii Blood+. Kdysi se tady objevilo, že byl tento projekt stažen kvůli vysílání v ČR, ale ať se jde náš dabing v anime zahrabat. Našel by se někdo, od koho by se tahle série dala získat? Byl bych velice zavázán :o)

  OdpovědětVymazat
 9. ahoj, rada by som vás oslovila ohľadom povolenia, kedže neviem násjť nikde kontakt na vás, píšem tu... zuzanka za Hakuhodžo no Senši... kontakt na mňa je: Zuzanka.zuzanka@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 10. Dobry den jsem zde nový a rád bych požádal o povolení Stahovat a kde stahovat+nejáke info. kontakt na mě roman.falta@gmail.com Děkuji za odpověď.

  OdpovědětVymazat