Kupujte nábytek pohodlně online

chránič matrace vysavač heureka

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Chrániče na matrace Tempur -

Chrániče na matrace značky Tempur. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Matrace -

vám poradí, jak vybírat Matrace. Vybírejte si Matrace podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Chrániče na matrace Idea -

Idea Chránič matrace Safe 90x200 Hodnocení produktu: 0% umístění přímo na matraci k ochraně matrace před nečistotami a prodloužení její živostnosti gumové pásy v rozích, které zajišťují dobré držení na matraci a jeho perfektní...

Chrániče na matrace 2G Lipov -

Chrániče na matrace značky 2G Lipov. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Chrániče na matrace Skantex -

Chrániče na matrace značky Skantex. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Ruční vysavače -

Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 3 recenze. ruční, suché, bezsáčkové, 1.3 kg, akumulátorové, 1 l Mnohostranný akumulátorový ruční vysavač s vysokým sacím výkonem. Užívejte si výkon a mobilitu akumulátorového vysavače, který snadno odklidí i

Chrániče na matrace Scarlett -

Chrániče na matrace značky Scarlett. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Bezsáčkové vysvače -

Hodnocení produktu: 95% 95% (Perfektní) 81 recenzí. tyčové, suché, bezsáčkové, 78 dB, 110 W, Turbokartáč Bezšňůrový tyčový vysavač s odnímatelnou ruční jednotkou se snadno ovládá a zajistí tak perfektní úklid jakéhokoli povrchu v domácnosti nebo auto

Chrániče na matrace 4Home -

Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 13 recenzí Prošívaný nepropustný chránič matrace je ideálním pomocníkem do každého domova. Ochrání vaše matrace před každodenní špínou, potom i jakoukoliv tekutinou.

Chrániče na matrace Every -

Hodnocení produktu: 72% 72% (Velmi dobrý) 6 recenzí. 90 x 200. Chránič matrace 90x200 Sanipur je vodonepropustná a paropropustná hygienická podložka na matrace s PUR zátěrem.