Kupujte nábytek pohodlně online

kancelárská židle a židle

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Jídelní židle - široký výběr skladem |

› Plastové židle jsou v současné době velmi moderní. Jejich design je obvykle neotřelý a opravdu originální. I tyto židle jsou stabilní a vybírat si můžete ze široké nabídky barev. › Kovové židle jsou pevné a hodí se do domácnosti, která je zařízena

Kancelářské židle, křesla, kancelářský nábytek - Multised ...

Český výrobce kancelářských židlí a křesel z Kopřivnice. Kancelářské židle, kancelářská křesla, pracovní a zátěžové židle, konferenční židle.

Židle Antares

Kancelářská křesla, kancelářské židle. Přihlašte svůj email k odběru. Pro zasílání novinek prosím vložte Váš mail

Kancelářské židle a křesla | JP-KONTAKT, s.r.o.

Kancelářské židle a křesla. U nás si vyberete z velkého množství typů, barev a materiálů. Mimo jiné nabízíme ergonomické a zdravotní židle, které poskytnou Vašim zádům důkladnou oporu a práce tak bude hned o něco příjemnější.

Manažerské, kancelářské a konferenční židle - Antares

Manažerské, kancelářské a konferenční židle Antares. O společnosti. Společnosti Antares International Group je nyní 24 let. Od úplného začátku trvale a progresivně rosteme.

Kancelářské židle |

Výběr kancelářské židle není radno podcenit. Kancelářská židle má totiž nesporný vliv na zdraví, pohodu i Váš pracovní výkon. Náše nabídka kancelářských židlí obsahuje jak levné kancelářské židle pro každého, tak ergonomické židle pro manažery.

Kancelářská židle CALYPSO - M19275 KWESTO CZ

Židle je vybavena výškově stavitelnými područkami a nosným křížem z plastu. Otěruvzdornost 40000 cyklů, ohnivzdornost dle BS 5852. Celková výška židle je 950 - 1040 mm, šířka 600 mm. Hmotnost 15,6 kg.

Síťované kancelářské židle | B2B Partner

Síťované kancelářské židle Kožené kancelářské židle Židle k PC a psacímu stolu Zdravotní kancelářské židle Kancelářská křesla Pracovní dílenské židle Konferenční židle Sedací soupravy a křesla Lavice do čekáren Kancelářské židle akce 1+1 ZDARMA Kance

Kancelářské židle, židle k pc , kancelářské křeslo, křeslo ...

Kancelářská židle FBK je moderní ergonomická židle navržená pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů a manažerů. Nabízí komfort, bezpečnost, ergonomii sezení a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.

Nejlevnější kancelářské židle |

Nejlevnější kancelářské židle. Pracovna Kancelářské židle Hledat text Cena Levné do 1 800 Kč 1 800 - 6 300 Kč Od 6 300 Kč -Hledat Barva ...