Kupujte nábytek pohodlně online

nábytek pro škola gastronomie

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Úvod | Střední škola hotelová a služeb |

Mezinárodní soutěž tradičních zápřeží o pohár Jana arcibiskupa olomouckého v Kroměříži 28. – 29. září 2019 07.10.2019 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž se podílela na organizaci a průběhu mezinárodní soutěže tradičních zápřeží.

– prodejce kvalitního a ...

Gastro zařízení. Dobré jídlo vynikající chuti a lákavého vzhledu dokáže připravit zkušený kuchař pomocí kvalitních a profesionálních pomůcek, nástrojů a gastrozařízení. Gastro zařízení se rozděluje do několika druhů zařízení. Je to varná technika ( n

Střední škola polytechnická Brno, Jílová - škola pro život

Na střední škole Jílová v Brně učíme obory, s kterými se v životě neztratíš. Ať chceš jít na učební obor nebo si udělat maturitu, s každým oborem si díky skvělé praxi najdeš práci hned po škole.

Vybavení - Mateřská škola Pohádka - Hradec Králové

Oficiální stránky Mateřské školy Pohádka - Hradec Králové. Jste zde: MŠ Pohádka » Vybavení Vybavení mateřské školky Nábytek. Mateřská škola Pohádka je nově vybavena atestovaným dětským nábytkem převážně od firmy Benjamin přiměřeným věku i potřebám dě

Truhlářský portál - truhlářství, dřevo, nábytek, design

Jak restaurovat starý nábytek 8: Skříň. Pan Hrozek z Újezdu u Brna po večerech zpracoval tuto velmi detailní reportáž o restaurovaní staré skříně. Článek jistě zaujme odborníky i fanoušky tohoto řemesla a dal by se bez nadsázky využít i jako studijní

Úvod | Hotelovka Teplice nad Metují

Prevence a osvěta jsou pro boj s jakoukoli nemocí, především pak s rakovinou, nesmírně důležité. Proto naše škola dlouhodobě podporuje aktivity Ligy proti rakovině a za tuto podporu získává každoročně i poděkování.

Nábytek

Zahradní nábytek Liška Naše firma je výrobcem zahradního dřevěného nábytku již od roku 1997, proto máme bohaté zkušenosti s výrobou. V naší nabídce najdete nejen kusový sortiment zahradního nábytku, ale i celé sestavy, doplňky pro zahradní nábytek a

Nerezový nábytek gastro, stoly, dřezy, digestoře, police ...

Nabízíme gastro nerezový nábytek pro vybavení profi gastro provozů. Nerezové stoly, nerezové dřezy, nerezové regály, nerezové digestoře, nerezové police a mnoho dalšího nerez zboží v našem gastro nerez obchodu.

Nábytek - nejširší nabídka nábytku za skvělé ceny

Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku. Skříně, sedací soupravy, komody, vybavení dětského pokoje a spousty dalšího.

Nábytek Harmonia - kvalitní nábytek z celé Evropy

Obchod s nábytkem se zázemím kamenné prodejny. Nabízíme levné dětské pokoje, ložnice, postele, matrace, obývací pokoje. Levná doprava po celé ČR a SR.